| denysame a întrebat:

sa va zic ce e...straight face Pe hol cu mine este un baiat super dragut care se tot uita la mine ramane peste ore putin ca sa se uite la mine... e. t. c. un coleg de la mine din clasa i-a spus ca'l plac.credeam ca intru'n pamant de rusine dar am trecut peste Probl e ca si colega mea de banca ii place de el dar ea e nebuna de fel tipa cand il vede e. t c El s-a luat de o fata mai mica care e tignita la cap iar eu cu colega mea de banca (care ii place si ei de el) am mers la ea si am inceput sa tipam la ea Iar el se tot uita la noi incontinuu' credeti ca ma place?

Funditabig grin

3 răspunsuri:
| RobertClaudiu a răspuns:

Eu zic ca te place is toate semnele care spun asta si cand tea vaz ca te luai de fata aia si-a dat seama cu adevarat numai ca nu stie cum sati zica crede-ma is baiat si stiu chestiile astea

| StaceyG a răspuns:

Eu zic ca te place is toate semnele care spun asta

| Biia a răspuns:

Nu te inteleg de ce ai tipat la aia mica. Daca iti place de un baiat nu trebuie sa faci ce face si el. Poate ca daca pana acum nu ai reactionat asa si acum ai tipat aiurea, s'ar putea sa'si fii schimbat parerea fata de tine. Poate sa te placa daca se uita insistent la tine.Depinde de tine sa il atrgi, baga'te in seama cu el intr'un mod frumos.si numai reactiona asa.Chiar nu e cazul sa faci tot ce face el. Daca te place te va aprecia pentru ceea ce esti tu, nu pentru ca icnerci sa'l imiti.
Take care!kiss