| anonim_4396 a întrebat:

Sambata am fost un prieten si m-am plimbat cu rolele, el stia ca imi place de el de foarte mult timp. Acum doua zile am fost, tot cu el, sa ne plimbam. Cand m-a condus acasa, m-a imbratisat iar apoi m-a sarutat. Dupa ce am intrat in casa, am deschis messul, el era online si mi-a trimis un mesaj: "Trebuie sa iti spun ceva şti...nu trebuie sa te superi dar nu putem fii impreuna nu esti genul meu".
Ce parere aveti? Ce as putea sa-i spun fara sa par o disperata?

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Intreaba-l de ce considera asta. De ce dintr-o data, dupa ce te-a sarutat, si-a dat seama de asta. Nu vei parea disperata, daca ii ceri o simpla explicatie, pe care consider ca o meriti. happy

| LalLyBoOmD a răspuns:

Pai. e complicat! De ce te-a imbratisat si te-a sarutat daca nu vrea sa fiti decat prieteni? Si daca sta departe de tine, cum a intrat asa repede pe mess? Ai grija sa nu fie vreo fosta iubita care vrea sa se razbune sau ceva, sunt nebune de legat unele laughing. Intreaba-l de ce te-a sarutat, numai ca sa te faca mai tare sa suferi? Daca da, e un bou, si nu vede cat de frumoasa esti atat pe exterior, cat si pe interior! Daca nu vede asta, ori e chior, ori e doar un nesimtit, ai sa vezi ca dupa 2 zile o sa-si dea seama ca a gresit! Nu te merita daca s-a purtat asa cu tine! Ai grija de tine scumpa :*, incearca sa-l ignori sa vezi cum se simte, sau mai bine discutati problema in particular! Te pup si-ti urez succes! Funda?

| DeeaMarry a răspuns:

Scuza-ma ca iti spun, dar e un nesimtit!
Dupa ce te saruta iti spune ca nu esti genul lui, de parca nu ar fi stiut asta de dinainte chatterbox. Insa nici tu nu ar fi trebuit sa ii permiti sa te sarute, stiind ca nu e iubitul tau...
Cred ca ar trebui sa ii spui ca nici el nu e genul tau!

| johnyboy a răspuns:

Ca sa nu pari disperata poti sa-i zici..."nu te supara, dar cine ti-a zis ca o sa fim impreuna?"

| CameliaKB a răspuns:

Pai din moment ce te-a SARUTATwaiting, ati fost sa va plimbati... dc nu aii genul lui? adica nu te saruta daca nu te placestraight faceparerea mea.nu stiu ce o sa spuna alti utilizatori dar eu zic ca poate te place si nu vrea sa spuna... ceva de genu ca nu stiu cum sa ma exprimlaughing

| Mitsi5 a răspuns:

Mfm, fara sa pari disperata ii poti spune:daca nu sunt genul tau de ce mai sarutat? evita sa-i zici ceva de genu:dar mai sarutat credeam ca ma iubesti eu te iubesc si din astea...fii atenta la ce spui! noroc cu Baiatu'!