| Ingrid16V a întrebat:

Bunasad Sambata seara, prietenul meu a iesit in club fara minestraight face Eram certati rolling eyes A dansat cu 2 fete straight face si a facut multe poze cu mai multi si chiar si cu una dintre fete, care e un fel de verisoara cu minestraight face In fine, el mi-a zis toate astea pe la 2 dimineata cand m-am trezit cu el la usastraight face Cerandu-si scuze straight face Nu ne-am impacat atunci ci a doua zi dimineata straight face Dar azi am ramas :O:O:O uimita cand am vazut ca aia cu care a dansat a pus poze pe fb cu elstraight face si nu numai una, ci 3 numai ea cu el si cateva cu mai multi prieteni straight face

Nici nu va dati seama cum m-am simtit straight face Mi-au dat lacrimilesad Suntem impreuna de 1 an si 8 luni, in care niciodata nu a facut asastraight face Dar eu nu suport chestia asta cu distratu' si mai ales acele pozesad Ma simt data la o parte straight face

Intrebarea este: "Ce pot sa fac? sad Sa nu dau importanta pozelor, desi mi-ar fi destul de greustraight face? Sau sa dau comentarii de genu: "vai ce frumosi sunteti", adica, ca si cum nici nu mi-ar pasasad sau sa ma despart de el? Parca asa simt, desi eu chiar il iubesc si stiu ca si el ma iubeste, insa...nu pot accepta astastraight face

Voi ce sfaturi imi dati? crying
Multumesc :* sad

Răspuns Câştigător
| zabimaru a răspuns:

Daca sunteti de 1 an si 8 luni impreuna inseamna ca ati trecut prin niste chestii impreuna.
Ce conteaza daca el a facut poze cu tipa aia, daca la ora 2 era la tine la usa cerandu-si scuze.
Din cate am citit,e clar ca pe tine te iubeste,pentru ca, daca nu ar fi facut-o, nu te-ar fi vizitat.
Il iei frumos de manuta, ii spui ca il iubesti, si ca te deranjeaza astfel de lucruri si ca nu ar trebui sa le mai faca. Daca te iubeste, te va asculta.

3 răspunsuri:
| PsihinG a răspuns:

Daca erati certati si a iesit fara tine in club, oare ce ai fi vrut sa faca?
Normal ca s-a distrat, iar pozele din cate povestesti tu nu sunt chiar asa de compromitatoare.
Daca el a venit la ora 2 noaptea la tine sa-si ceara iertare, inseamna ca i-ai lipsit si nu s-a distrat asa bine cum ai crede tu.
Parerea mea este sa uiti acest incident, mai ales ca l-ai iertat deja.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Asta nu va fi nici prima nici ultima problema dintre voi, trebuie sa incerci sa nu pui toate la suflet, treci peste chiar daca iti fa vi greu, si prietenul meu merge mereu cu prieteni lui la discoteca fara mine, si danseaza cu altele, dar daca ai incredere in el vei reusi sa treci peste, si sa nu crezi ce iti spune lumea pana ce nu vezi cu ochii tai asta! dar ar fi si o faza sa ii dai papuci si sa vezi daca te cauta sau nu, daca te cauta si mai vrea sa fiti impreuna atunci inseamna ca te iubeste chiar mult, si nu are rost sa fi geloasa, daca nu atunci nici nu mai are rost sa suferi. numai sa nu intinzi coarda ca sa-r putea sa il pierzi si vei umbla tu dupa el. si nu il lasa sa faca din tine orice vrea, pentru ca asa o sa isi bata joc de tine, sa iti pastrezi demnitatea de domnisoara. bafta!

| Loveyouforevermyangel a răspuns:

Parerea mea este ca daca sunteti 1 an si 8 lun impreuna ati trecut prin alete lucruri mai grele si nu ar trebui sa bagi pozele in seama....asteapta sa vezi ce se mai intampla...big grinhappy