| alissiaalexa a întrebat:

Buna TPU.ASTAZI m-am certat cu prietena mea cea mai buna din cauza altei fete care a fost (ca o sora pentru mine, dar numai este) prietena mea era cu verisoara ei de 9 luni, eu am vrut sa o plimb putin. DUPA o jumatate de ora iese cealalta fata si prietena mea i-o da pe verisoara ei sa o plimbe sa o tina si in brate etc...eu cand am vazut asta m-am simtit prost.ca ei i-a dat-o si mie nu. dupa aia a intrat fata aceea si am facut-o eu in doua feluri si pr mea i-a sp cm am fct-o..eu cu pr mea am mai discutat dsp asta...dar nu ne-am impacat am facut si mai complicata situatia mie mi-au dat lacrimile si numai puteam de nervi. ..ma-m ridicat si m-am dus sa ma plimb pr mea a inceput si ea sa planga si a intrat in casa sa o sune pe fata aia sa ii dea raportul.ce sa mai fac nu stiu. PUTETI sa-mi da-ti niste sfaturi.multumes! dau funda!

Răspuns Câştigător
| 97gaby a răspuns:

Pei sunt sigura ca si prietenei tale ii pare rau ca v-ati certat, desi nu a fost tocmai dragut sa o sune pe cealalta fata sa ai dea raportul.cred ca ar trebui sa discutati doar voi doua si sa-i spui ca iti pare rau si ca ti foarte mult la prietenia voastra.acum trebuie sa recunoshti ca ai fost un pic geloasa ca ia dato pe verishoara ei celeilalte fete.cel mai bine e sa o lasi sa vorbeasca si cu cealalta fata pentru ca poate are impresia ca daca e prietena ta nu poate avea si alte prietene...eu zic ca dupa ce discutati sa-i spui ca tii mult la ea si ca e in regula sa aiba si alte prietene dar ce te deranjeaza e ca ii da raportul despre tot ce faceti voi...asta nu e ok. sper ca te-am ajutat.big grin

| alissiaalexa explică (pentru 97gaby):

MULTUMESC mult si da m-ai ajutat!

1 răspuns: