| madalina_4528 a întrebat:

Buna sambata trecuta am fost la club impreuna cu verisoara mea ea insotita de iubitul ei iar iubitul ei insotit de prietenul lui cel mai bun tipul era chiar frumusel in club am vb ca 2 amici cand am ajuns acasa el s-a dat la mine vroia sa ma sarute eu am refuzat (nu ma sarut de la prima intalnire) imi zicea ca la varsta mea arat ft bine iar daca aveam 20 de anii el nu ma lasa niciodata eu am 16 ani iar el 20+ am obs ca lui chiar ii placea de mine ne-am petrecut toata dimineata impreuna toti 4 am dansat am glumit spre dimineata ei 2 au plecat iar eu nu mai stiu nimic de el stiu ca el vrea sa ma mai vada dar poate doar prin intermediul prietenului sau dar ca este o diferenta de varsta el nu face nimic eu i-am trimis cerere de prietenie pe fb iar el nu a acceptat i-am cerut si prietenei mele sa ii trimita ca sa stiu nu ma vrea pe fb sau..acum ma intreb dc nu ma accepta pe fb? ceva ideei? sau oare nu a intrat pe fb?! cv sfaturi

1 răspuns:
| Ckarmen a răspuns:

Ori baiatu e neserios si poate era in euforia clubului poate si putin ametit ori inca nu este sigur de pasul asta tu minora si etc daca ai ocazia ia legatura cu el si lamureste lucrurile happy bafta!