| BlackCat2310 a întrebat:

Buna! Săptămâna trecuta am avut un contact sexual in care din pacate prezervativul s-a rupt si am fost nevoita sa iau Escapelle. Astazi pare sa mi fii venit ciclu dar nu am simptome, ciclul meu normal venind pe 11-12, este vreo sansa sa raman gravida avand in vedere ca am luat pastila?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ramîi insarcinata dar numai lua pastila escapelle ca te distrugi, daca faci sex asteapta te si la o sarcina de ce tuturor femeiilor le este frica de sarcină? Ce varsta ai?