| NCL a întrebat:

SAptamana viitoare plec la muntesi imi vine menstruatia. exista vreo pastila de intarziere a menstruatiei? big grin

3 răspunsuri:
| NCL explică:

Eu nu beau sucuri big grin

| pipluup a răspuns:

Da exista, dar nu stiu exact cum se numeste. Du-te la plafar si intreabawinking. Primesc funda?big grin

| sweetcassie a răspuns:

Poti sa faci sa iti vina menstruatia si mai repede, inainte sa pleci la munte big grin Trebuie sa bei mult suc de struguri, sa iei seara jumate de pastila de aspirina, si daca ai lua si vitamine, in 2 zile o sa iti vina happy Sucul de struguri mai ales grabeste menstruatia happy