| reborn4x3 a întrebat:

Buna(scuzati categoria), aseara am avut un vis urat despre zombi, nu cred in prostii de astea dar am vazut la stiri ca oameni discuta, se pregatesc in toate mijloacele pe tema asta, e ca un fel de molima, ce as putea face, pentru ca sunt foarte nelinistit?

Răspuns Câştigător
| didi2802 a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti, pana la urma zombie nu exista, dar exista Dumnezeu care te apara de lucrurile rele happy Si eu am avut o perioada de neliniste cu un subiect asemanator chiar recent, dar mi-am vazut de treburile mele si totul e bine.

7 răspunsuri:
| roxynutza a răspuns:

Inchina-te si tu odata si zii o rugaciune suntem totusi in saptamana marewinking de multe ori ajunge happy

| agoodvampire a răspuns:

"Nu tot ce zboara se mananca" Prin asta vreau sa spun ca nu tot ce vezi la tv este adevarat. Zombii nu exista. Nu te mai gandi la asta. Inainte sa dormi stand in pat gandeste-te la un camp cu flori, iepurasi si chestii dragute si nu vei mai visa urat. Bafta!

| cirsiti a răspuns:

Pt ca esti fricos

| reborn4x3 explică (pentru cirsiti):

Orice om are un punct slab, o fobie nu stun fricos daca ma nelinisteste tema asta.

| EmaEmax a răspuns:

Mai taie din anime-uri da-le dreaku. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visezi asta pentru ca: ori ai vazut un film cu zombii, ori ai citit despre ei si te gandesti prea mult la ei.

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Nu iti voi raspundewinkingla intrebare