| Dearscorpion a întrebat:

incurind implinesc cu prietenul meu 1 an impreuna,si nu stiu ce cadou sa-i fac,vreau sa fie ceva deosebit,vreau sa-i fac o surpiza ceva,va zic deodata ca cina romantica nu merge ca i-am facut la ziua luia deja, va rog mult ajutati-ma, Fundita.

Răspuns Câştigător
| Ioanaaaa72 a răspuns:

Buna!

Ai putea sa ii cumperi ceva mic, simbolic, cate ceva care sa reprezinte fiecare luna petrecuta impreuna, in total 12 lucruri. Pune-le pe fiecare intr-o cutiuta separat si ofera-i-le pe parcursul zilei aniversare.

Poti face un colaj cu poze si amintiri de-ale voastre, sau pregateste-i niste briose, sau orice altceva.

Fii creativa! Aniversare frumoasa!

5 răspunsuri:
| Sidonia07 a răspuns:

Striptease...happy o sa fie incantat

| Virdol_Horia_1992 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi ceva simbolic de exemplu ceva pe care sa scrie un mesaj de dragoste sau o cana cu un mesaj, un tricou frumos, un parfum