| caterinasmile a întrebat:

Ce as putea sa'i fac cadou iubitului meu de Craciun? Ne iubim enorm si stiu ca i'ar placea orice din partea mea dar...
M'am gandit la poza intr'o rama sofisticata, lucruri personalizate, cina romantica dar parca nu as vrea sa'i fac cadou aceste lucruri. El este ceva intre tipul elegant si casual, e romantic, pot spune un pic alintat si caruia ii place foarte mult sa rada si sa se distreze.
Va rog frumos ajutati-ma! Nu stiu la orice ma gandesc parca nu e destul de bun pentru el!
Funda pentru cel mai bun raspuns! VA ROG!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

Si de ce te-ai razgandit? Ideile sunt foarte bune. Pune-le in practica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fi iubita mea m-as multumii cu un purcel de 100kg, daca e de craciun