| DoLyy a întrebat:

scuze am o intrebare imi place de un baiat mai mare decat mine cu cativa ani si nu stiu ce sa fac nu pot sa vb cu el ca e prea mare nu s-ar uita la mine si inca 2 prietene de-ale mele in plac mult de tot dar ce sa fac cum sa ma observe? cum sa ma bage in seama? pls pls pls dau fundita!:*

Răspuns Câştigător
| stefan97nic a răspuns:

Pai urmarestel cand este singur si du-te langa el si cauti ceva subiecte de discutie.Si dupa ce va intelegeti bine spune-i ca este dragut. Succes si sper sa aud ca te-ai combinat cu el

1 răspuns:
| AnNe a răspuns:

Pai gandeste-te logik daca e mai mare nu s-ar uita la tine...cautati pe cineva de varsta ta...iar lui ofera-i prietenia ta