| trolololforever14 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu cum sa ma observe sad
ce sa fac ca sa ma observe si sa ma bage in seama?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai poti sa stai prin preajma lui, inventeaza si tu ceva subiecte ca sa intri in vorba cu el, cand il vezi zambeste-i si priveste-l direct in ochi.Aranjeaza-te si cocheteaza cu el, arata-te interesata de el dar fara sa exagerezi, fi naturala, fi tu insuti!

1 răspuns:
| Silvia a răspuns:

Ajuta-l atunci cand are nevoie de ceva, fii dragutsa cu el, fii mereu in preajmalui, treci pe langa el si ii dai un cot [incet] cica din greseala, apoi iti ceri scuze si sigur te va observa. Daca te place se va apropia de tine apoi.