| alexandrztefan a întrebat:

Bună! Se da următoarea situație. Am făcut petting cu prietenul meu pe 26 iulie, el și-a introdus degetul, dar nu și-a atins penisul înainte. Menționez ca eu am avut lenjeria pe mine. Pe 28 iulie mi-a venit mesntrutia și m-a ținut 4 zile. Nu am un ciclu regulat, iar în august nu mi-a venit și nici pana acum. Am făcut 3 teste, toate negative.
Important este ca data de 26 iulie a fost ultima data când am avut un contact de genul.

Aveți idee dacă exista vreun risc de sarcina?

Răspuns Câştigător
| Ariana131 a răspuns:

Nu, poți sta liniștită. Peetingul este ceva normal, dar nu ai rămas însărcinată. Este doar o dereglare, am pățit și eu, nu mi-a venit timp de 2 luni, si nici acum nu este regulat. Nu îți mai face griji

| alexandrztefan explică (pentru Ariana131):

Mersi mult. Voiam sa mai cer o părere. Ma gândesc ca am avut și o perioada extrem de stresanta și probabil m-a dat peste cap

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu degetul este imposibil sa ramai gravida!

| Emilian65 a răspuns:

In urma petingului facut de voi nu poate sa apara o sarcina. Deci nu esti gravida.