| anonim_4396 a întrebat:

se pare ca m-am indragostit de un un tip in zodia peste. Cred ca si el ma place, dar ii este frica sa recunoasca...Mai ales ca nu prea a avut noroc in dragoste, nu vrea sa fie dezamagit din nou. Cum as putea sa-l cuceres, sa-i arat ca eu chiar tinla el?

3 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Eu am avut 2iubiti in zodia peste si amandoi mau inseat,asa de atunci fug ca de dracu de ei.dar daca vrei sa te apropii de el fii sigura ca nu mai are ramasite de la fostele! si dupa incearca sa petreci mult timp cu el si sa il faci sa se relaxeze, radeti, gatiti ceva impreuna, lucruri care ii plac, fii dulce si copilaroasa cu el.Barbatilor le plac astfel de lucruri.proprie experientahappysucces

| lorii2bl a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa creada-n zodii cat in asemanarile dintre voi happy
Fii tu cea care face primul pas, da-i incredere in sine, o sa aprecieze. Cauta-l, fi amabila, razi la glumitele lui, fa-l sa se simta cineva si ca se poate baza pe tine, nu iti incalca promisiunile oricat de mici ar fi, nimeni nu suporta oamenii care nu-s parolisti sad
Sunteti tineri si ar fi urat sa va faceti idei pre concepute ca toti sau toate-s la fel.
Succes happy

| allstar06 a răspuns:

Si eu cad in aceeasi categorie cu el. Si eu am avut parte numai de dezamagiri. Incearca sa il iei usor, petreceti cat mai mult timp impreuna si totul va veni de la sine. Ca si mine, probabil nu mai are atat de multa incredere in el insusi si are nevoie de putin mai mult timp. Nu grabi nimic. Va face el primul pas la un moment dat, daca te place si vrea sa fiti mai mult decat prieteni. Sper ca te-am ajutat. Mult noroc! happy