| swfl3tz3l a întrebat:

se petrece ceva cu mine si nu stiu cum as putea sa rev problema c ma macina, inca imi mai place d un baiat cu care am vrut sa fiu acum un an si ceva si cu care pana la urma nu am mai fost, eu vb cu alt baiat d 2 ani si jum, tzin la el, el ma iubeste, dar eu mereu la gandesc a celalalt si cel mai nasol e ca baiatul d care sunt inebunita acum vb cu prietena si kolega mea cu care ma inteleg f bine, el tine la ea dar ea isi bate joc d el, il inseala la orice pas si desii el stie asta o iarta fiindca o iubeste, am iesit impreuna toti patru si nu puteam sa o suport langa el, acum o saptamana m-a sarutat, bineinteles ca nu a aflat nimeni decat 2 noi, el sp ca asta a simtit p moment, c sa fac?

1 răspuns:
| rusuirina a răspuns:

Hmm. mai intai trebuie sa ii dai paucii actualului tau iubit1 deoarece e clar ac nu ti al el, pentru ca asta s-ar putea sa fie pasul pe care il asteapta acel baiat! in al doilea rand, o minciuna mereu te ajuta.asa ca pacalesteo pe rpietena ta ca l-ai vazut pe prietenul ei cu o alta fata, dar ai grija sa nu afle acel baiat ac tu i-ai spus, si incearca sa gaseti momentul oportun dupa ce v-ati despartit fiecare sa vorbiti si lucrurile vor merge de la sine. daca te-a sarutat cu siguranta simte ceva pentru tine! asa ca nu-ti va griji!big grintongue