| Hellene08 a întrebat:

Acum cateva saptamani mi-am inceput viata sexuala.M-a dezvirginat fara prezervativ,dupa ce s-a rupt himenul, si-a pus prezervativul.Nu exista riscuri de sarcina?

7 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Exista doar in cazul in care s-ar fi rupt prezervativul daca nu s-a rupt nu este nici o problema stai linistita

| Hellene08 explică:

Am specificat ca am folosit prezervativ, dar pana mi-a rupt himenul, nu a avut prezervativul pus, dupa ce a vazut ca a intrat, si l-a pus

| neutrino a răspuns:

Ba da, de ce nu?

| Dariusuu a răspuns:

Cu un test de sarcină te vei lămuri, data viitoare să fi atentă.

Te pup.

| Xenia16 a răspuns:

Trebuia sa folositi prezervativul, trebuie sa faci un test de sarcina la aproximativ 2 saptamani dupa contactul sexual.

| elComandantee a răspuns:

Ba da.

| Micutelor_Crystynutza_1994 a răspuns:

S-ar putea sa ramai pentru ca e prima data cand ai facut dragoste si fara protectie