| mylifeisforyou a întrebat:

Help!:X. mi-am inceput viata sexuala in urma cu aprox.3 saptamani si am facut de 2 ori pana acum.problema e ca nu mi-au venit inca problemele(p.s.nu am regulat)mi sau umflat putin saniii si la atingere ma dor putin si is mai tari.sex am facut protejat... dar cand ma dezvirginat prima data a folosit mana. a folosit prezervativ si nu si-a dat drumu nici prima data nici a2a oara. himenul meu nu cred ca este rupt.ma doare ingrozitor cand fac.acum sunt super speriata si stau numai in stres ca au trecut 32 de zile de la ultima >menstruatie:"credeti ca e vb de o posibila sarcina? ma gandeam eventual sa nu cumva sa se fi atins cu lichid din ala cu care se lubrifiaza baietii:-s, am inteles ca contine spermatozoizi

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Acuma serios nu stiu de unde asa idei de sarcina? desigur ca nu e posibil sa fii insarcinata fiindca nu sia terminat treaba in tine, dupa cum ai zis nu ai ciclu regulat asta e raspunsu al intrebare ta, poate intirzie si vine luna viitoare, poate esti prea stresata din cauza asta tot nu vine, sau ai dereglari, sunt mai multe cauze, dar nu trebuie sa iti faci griji nu esti insarcinata asteapta pina cand va veni ciclu si tot o sa fie bine, foloseste in continuare prezervativu fara grija. Pwp

4 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Da, este adevarat ca acel lichid contine spermatozoizi, si daca avea pe mana si a introdus degetele in vagin atunci este posibil sa fie vorba de o sarcina, dar riscul este mic. Daca ai ciclurile neregulate poate fi o intarziere obisnuita, mai ales ca uneori inaintea menstruatiei dor sanii si se pot intari.
mai asteapta cateva zile, ar trebui sa vina. Daca la 35 de zile de la ultima menstruatie nu vine, atunci fa un test de sarcina din farmacie, cu urina de dimineata.

| sylarz a răspuns:

Ce sa-i faci daca iti place shaworma in lipie de piele, acum trebuie sa feti big grin iti urez casa de piatra tongue si daca ti trebuie pe cineva sa ti creasca odrasla ma ofer eu laughing ma poti plati in alcool, tigari si bani de curve laughing ala sigur n-o sa de i-a de nevasta tongue

| mylifeisforyou explică (pentru sylarz):

Merci pentru raspunsbatting eyelashes... puteai sa-ti vezi de treababatting eyelashes))...si merci si pentru oferta dar chiar nu am nevoiebatting eyelashes.in legatura cu nevasta(nu ma marit eu)daca ar fi sa fiu gravidalaughing)copilul ala chiar daca e chiar daca nu e. oricum nu va exista.in finelaughing):*>big grinbig grin

| sylarz a răspuns:

Asa fata, avorteaza :)) femeile care fac avorturi nu vor ajunge in rai :))
http://www.facebook.com/events/278019972262378/

ce eveniment tare am gasit :))