| Anonimul12341 a întrebat:

Buna seara! Am 14 ani si am o problema cu penisul cand incerc sa il "belesc" (decalotez) ma usutura si imi curge sange. Ce as putea face, am fimoza? Va rog cat mai repede

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este FIMOZA si nu poti face tu nimic, trebuind sa mergi de urgenta la medicul UROLOG!

| Violleta2022 a răspuns:

Acum, spala-te pe penis cu apa calduta sau rece si sapun si incearca sa nu te mai masturbezi sau sa decalotezi penisul, pana ajungi la medic, fiindca poti produce o hemoragie.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai masturba si mergi urgent la un medic urolog.

| jj7700 a răspuns:

Mergi la urolog. Daca e fimoza asa stransa incat sangerezi, cel mai probabil va trebui circumcizie. Eu am facut operatia acum 6 ani si sunt foarte multumit.

| Elan a răspuns:

Doamne fereste! Du-te la Urolog sad

| Beleaua69 a răspuns:

Ciuperca