| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si am fost la ginecolog care mi-a spus ca am vaginita,cervicita si metroanexita. Mi-a dat un tratament si il iau.( antibiotice si ovule )
Teama mea este ca ma cam dor sanii. nu s-au intarit sau altceva doar ca sfarcurile sunt putin mai sensibile si uneori ma dor, sau ma gadila.E posibil sa fie in crestere sau din cauza ca mi-am inceput viata sexuala?
Pierderea a fost un tragic accidentbig grin
Pareri?
P.S: Cum sunt sanii atunci cand ramai insarcinata si dupa cat timp se manifesta aceste simptome?

Răspuns Câştigător
| carinutza373 a răspuns:

Deci... Toti au dureri de sani si e doar pentru ca sunt in crestere, asta nu e ceva neobisnuit, e doar un proces, cum ai zis tu,, al inceperii vietii sexuale". FUNDA pls pls?