| anonim_4396 a întrebat:

Mai am doua saptamani pana la menstruatie si de cateva zile ma doare spatele ingrozitor si burta.
Tin sa precizez ca iau tratament si ovule pentru cervicita, vaginita si metroanexita.
E posibil ca simptomele sa apara asa devreme? Nu am mai patit asa ceva pana acum, sau poate nu am dat mare importanta.
Pareri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Orice tratament de genul celor mentionate de tine provoaca dereglari, printre care si simptomele pe care le ai.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I mi pare rău că treci prin asta, multă sănătate, roagă ti prietenul să i ti facă masaj, să poți dormii linistită.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Durerile de spate/ovare/burtă POT fi de la metroanexită!

Toate cele bune şi multă sănătate.