| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara am 18 ani si deseara ma duc la prietena mea acasa ea are 17 si suntem de noi ani impreuna si inca virgina. A spus ca vrea sa facem dragoste deseara. Cum trebuie sa ma pregatesc? dau fundita

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Prezervativ obligatoriu si multa rabdare.

| catthshshshs a răspuns:

Prezervativ obligatoriu (cumpara-l tu), niste flori, imbracat elegant, eventual niste flori sau niste bomboane, multa afectiune si multa rabdarewinking

| unione a răspuns:

Bagi acolo o poiana cu alune si iei un vin spumant, evita prezervativele Love+ faci un dus, te dai cu spray, evita zonele intime, o sa arda rau! iti iei sosete negaurite si boxeri negrii si mai departe o intrebi pe ea

| valThina a răspuns:

In primul rand un dus si multa rabdarewinking nu uitati ca trebuie sa fiti relaxatiwinking si nu. nu e neaparat sa doara cu prezervativ adica eu nu am avut nici o problema cu. doar fara big grin

| smartalogu a răspuns:

2-3 Prezervative, un lubrifiant pe baza de apa, si sa scapi de emotii. Restul vine de la sine. Nu uita ca la inceput e nevoie de foarte multa intelegere, foarte multa tandrete si grija. Daca vezi ca o doare nu insista. Va mai sarutati, va mai mangaiati si mai incercati. Si ca pentru final. Fa-o in asa fel incat sa isi aduca aminte peste ani ca seara asta a fost cea mai frumoasa seara din viata ei. Nu o fa sa isi aduca aminte cum ca a fost ceva oribil, o partida de sex consumata repede, de un tipa care doar asta avea in cap (no offence, era doar o expresie).

| powergirl a răspuns:

Pai trebuie sa iti ii in primul rand un prezervativ apoi daca sunteti numai voi doi luati un film de dragoste romantic daca vreti si puteti faceti si o cina romantica si ceva lumanari parfumate sau se poate si fara depinde de buget happy si ma uitati la film va sarutati si va lasati in voia simturilor daca sunteti amandoi relaxati nu o sa o doara nici pe ea daca e virgina si o sa iasa o seara perfecta daca sunteti incordati nu o sa iasa nimic fain. asa ca relaxare maxima si restul vine de la sine

| Zorro a răspuns:

Pai fiti voi insusi si sa ai prezervativ la tine(din ce am auzit de la fete doare mai mai tare cu prezervativ dar e mai sigur) si incet incet lasati-va in voia simturilor si fi tandru cu ea si foarte atent sa o faci sa sufere cat mai putin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te mastubezi zdravan ca sa nu termini in timpul actului si sa schimbi o mie de prezervative, atentie la fiecare picatura ca este situatia cea mai prielnica sa ramana insarcinata, ideal era sa ia anticonceptionale pentru ca cu tot cu prezervativ eu am ramas insarcinata acum cativa ani.