| Cherry a întrebat:

Suntem de 4 luni impreuna si mi-a spus o faza de genu k 'inca nu vrea sa o facem', dragoste :d, am facut dar sex nu. Dc a spus lucrul asta?[ am 18 ani el20, sunt virgina.]

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce înseamnă la tine să faci dragoste și ce înseamnă să faci sex?
Ești încurcată în exprimare!
Pa, pa.

| superdorex a răspuns:

Deci totul depinde de voi, poate ca inca nu e pregatit? dar nu am inteles ce ai zis: ca ati facut dragoste dar sex nu? fii mai explicita sa te pot ajuta da? papa

| Trolliţă a răspuns:

Dragoste am facut dar sex nu

| Crys_1629 a răspuns:

Poate nuse simte pregatit poate vrea sava cunoasteti mai bine nul poti obliga sa o faceti asa daca el nuse simte pregatit plus ca asta trebuie sa vina dela sine sau poate are vreo boala sorry cati zic dar nu cred asta sigur e prima varianta asteapta sa vina dela sine