| mim23 a întrebat:

BUNA SEARA..am 20 de ani si am o problema foarte serioasa in viata sexuala ejaculez foarte repede timp de 2, 3 min mai este una ma masturbez destul de des am o viata sexuala mai mult de 3 ani si din cauza acestei probleme prietena mea nu se simte atit de bine si nu ajunge des la orgasm. cemiputeti recomanda spune ajutati-ma cun sfat va rog cum as putea rezolva aceasta problema..MULTUMESC

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu e obligatoriu sa-i produci orgasmul cu scula, mai exista si alte metode.

"Idealul erotic modern: barbatul si femeia, imbratisati sexual in mod iubitor, experimenteaza simultan orgasmul prin contact al organelor genitale. Acesta este un mit psihiatrico-sexual folositor pentru a starni sentimente de inadecvare sexuala si de inferioritate personala. Este, de asemenea, o mare sursa de `pacienti psihiatrici`." Thomas Szasz, The Second Sin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la doctor omule. ala stie mai bine decat toti cei de aici

| zHeArTz a răspuns:

Poti sa o tai si sa o dai la caini! Sau sa consulti un doctor thinking Desi...e mai usoara prima varianta laughing)