| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
De ceva timp am o problema in legatura cu viata mea sexuala.
In ultimul timp de cand sunt cu prietena cea noua, nu reusesc sa ejaculez decat atunci cand imi face sex oral.Am incercat normal si fara prezervativ, dar fara folos.M-am chinuit intr-o seara 3 ore sa imi dau drumu si nu am reusit.Care credeti ca poate fi problema?
Prietena mea este intr-un fel bucuroasa, dar daca nu se rezolva problema este de rau.pentru ca o sa vreau si eu copii.

Răspuns Câştigător
| SunnyDay88 a răspuns:

Cuvantul "noua" fiind cheia frazei tale. esti inhibat.

9 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Tu ești stresat, doamne ce mă fac? Începi ușor, fără grabă, și așa ai zis că ei îi convine.
Deci, liniștește-te data viitoare.

Răspuns utilizator avertizat
| stark47 a răspuns:

Nu esti la fel de incatat de sex ca si cu fost.presupun ca ati facut-o din prima saptamana.stii e mai interesant cand te "chinui" putin, parca e victoria mai dulce.asa cand iti este oferit, nu mai are aceeasi intensitate.totusi,luati o pauza de vreo saptamana, ai sa vezi ca va fi mai ok.am avut si eu problema asta pentru ca o faceam in fiecare zi.insa dupa pauza, eram "normal"(ca si durata de timp)

| cappytempo a răspuns:

Nu o iubesti intr-adevar pe fata asta.
Cand iubesti cu adevarat, ai acel ceva frumos in stomac care te face sa prinzi semnal si de la o mangaiere. Schimba partenera! bafta!

| BadBEver a răspuns:

Daca esti tinar (adica pina la 40 de ani) Du-te la medic pentru ca nu e normal sai dai 3 ore si sa nu iasa nimic -_

| anonimuser205 a răspuns (pentru BadBEver):

Cand imi face oral reusesc sa imi dau drumu destul de repede..in jumate de ora maxim.

| anonimuser205 a răspuns:

Cand imi face sex oral, in jumatate de ora reusesc sa imi dau drumu.

| anonimuser205 a răspuns:

Chiar voiam parerea voastra.Si se poate ca acesta sa fie motivul.Suntem impreuna de cateva saptamani.Si cand am facut-o prima oara cu ea, imi batea inima in piept foarte foarte tare.si tremuram, ceea ce nu mi se prea intampla.Dar emotiile au mai trecut insa nu chiar de tot

| anonimuser205 a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri.Mai astept si alte sfaturi daca mai aveti.Pentru a clarifica varsta mea eu am 24 de ani.Viata sexuala mi-am inceput-o de la 18 ani.