| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa ma ajutati cu un sfat sau ceva.
Am 16 ani si mi-am inceput viata sexuala, cand fac sex cu partenera nu ejaculez nici dupa 30 de minute.
Cu prezervativ sau fara tot aia era.
Dar daca ma masturbez, in 3 minute ejaculez, de ce?
Si ce ar trebui sa fac sa ejaculez cand fac sex?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sa nu te mai masturbezi cand mergi la ea sa faceti sex.

| WaterDrop a răspuns:

Probabil masturbarea in excess a dus la desensibilizare.Renunta la ea o perioada si incearca doar sexul normal.Sau poate nu`ti consideri prietena indeajuns de atractiva?

| Andrei545B a răspuns (pentru WaterDrop):

S-ar putea sa ai dreptate, da, e foarte atractiva, cand stau langa ea, sunt incontinuu excitat. Mersi pentru raspuns

| kandaraki a răspuns:

Daca vezi ca nu iti vine dupa 15 minute ii zici iubitei tale sa ti-o masturbeze ea cu mainele ei si gata

| Kingsley a răspuns:

Eu zic sa te faci actor porno.

Răspuns utilizator avertizat