| wandenright a întrebat:

Buna seara, am 20 de ani si ma intreb daca este normal ca la varsta mea sa fiu mai interesat in femeile mature decat cele tinere, femeile mature de 35-40 ani mi se par mult mai feminine si inspira o energie puternica femeiasca precum o floare de trandafir alb, de la infatisare pana la forme, si acest fapt ma innebuneste, mereu am fantezii cu femei mai batrane decat mine si in preferinta mea pornografica se incadreaza MILF-urile, exista vreo explicatie psihologica pentru acest fapt? Sau este ceva de-a dreptul normal?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu trebuie sa ai o problema ca sa iti placa asta... preferintele nu se discuta.

| Hammurabi a răspuns:

Stai liniștit. Aproape 50% din băieții de 20 - 25 de ani, preferă femeile mai în vârstă. Unii chiar și mai târziu.
Pentru că sunt mult mai feminine, au experiență și un nivel erotic mult peste puștoaicele de 19 ani.

| LordCristobal a răspuns:

Nu cred ca e nicio problema, ai gusturi diferite fata de altii.
Si intr-un fel e bine ca iti plac femeile mature ca Milfurile stiu meserie.

| slayer09 a răspuns:

Exista o explicatie psihologica: prea multe filme deocheate cu MILF-uri. Si nu e normal, ca tu nu le vrei ca pe niste sotii...tu le vrei ca pe niste doamne cu care sa iti poti atinge fanteziile animalice ce zac in tine big grin. Gresesc?

| adorbanii a răspuns:

Îți plac femeile mai în vârstă pentru că ai nevoie de o mamă, dacă ai o relație proastă cu mama ta s-au mama ta este moartă, cauți femei mai mari ca tine ca simți iubirea maternă.
Acest lucru este valabil și pentru fete, fetele care nu au parte de o relație bună cu tatăl lor s-au tatăl lor este mort, o să caute un bărbat mai mare decât ele ca să aibă parte de dragoste paternă.

Deci, te înțelegi bine cu mama ta?