| Antoniaany a întrebat:

Bună seara!
Am cunoscut pe cineva online și vorbim des dar am momente când simt un gol în stomac atunci când vorbesc cu el, ma gândesc mereu la el și zâmbesc fără sa vreau, m-am îndrăgostit, te poți îndrăgosti pe net?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Da, te poti indragosti de o persoana si in virtual.Cel mai ok ar fi sa nu o lungiti prea mult pe internet, ci sa interactionati cat de curand si in viata reala, la o intalnire normala.Astfel, vezi daca aceste sentimente cresc sau poate din contra, ti-ai facut o imagine nu tocmai corecta doar din online.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti avea niste emotii, indragostit pe bune de o persoane pe care nu ai vazut-o in viata ta... mai greu

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu te-ai indragosti cu cineva dupa net eu, nu pot face asa ceva.

| ywar a răspuns:

Vezi sa nu fie vreun binevoitor care sa te duca peste granita sa faci trotuarul. Fetele credule si doritoare de... cad adesea in capcane din acestea. De ce? Pentru ca nu se informeaza, pentru ca experienta de viata pe care o au este redusa etc.

| Miruna333 a răspuns:

Te-ai atasat intr-un fel de persoana, de atentia primita, e normal, dar este mult prea deveme, nu stii daca sentimentul este reciproc sau daca va duce la mai mult in viitor asa ca, sunt toate sansele sa ramai dezamagita.

| AdioTPU a răspuns:

Da. Simți fluturi in stomac.

| GeorgeCazan a răspuns:

Suna a metoda lover-boy. Ai mare grijă.

| Arthurart231 a răspuns:

Daa..chiar da. sunt cele mai faine relatio! Pentru ca proma fata te cu oati ca persoana nu neaparat ca fizic!

| Antoniaany explică:

Va mulțumesc tuturor celor care mi-au răspuns!