| BotezatuAndrei a întrebat:

Daca aseara am facut sex uscat cu prietena mea dar am atinso cu putin lichid seminal in zona pasaricii, ea e virgina. Dimineata i-a venit ciclu, poate fii insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se poate face test de sarcina decat dupa 21 de zile.Dar nu are rost sa te mai gandesti, NU SE POATE RAMANE ASA INSARCINATA in ce limba ar trebui sa o mai repet? Ceilalti vorbesc prostii si spun enormitati.

18 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce intelegi tu prin sex uscat din moment ce ai avut lichid seminal? In nici un caz nu a ramas insarcinata din moment ce s-a pornit menstruatia. Dar sa fiti atenti altadata. Iti reamintesc povestea cu ulciorul care merge des la apa.

| BotezatuAndrei explică (pentru corbulalbrosu):

Ar fii bine sa faca un test de sarcina? Sau este imposibil sa fii ramas :3?

| BotezatuAndrei explică (pentru corbulalbrosu):

Va multumesc mult de tot, am fost foarte speriat... Data viitoare voi avea mare grija. Va multumesc!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

Nu se poate face test de sarcina decat dupa 21 de zile.Dar nu are rost sa te mai gandesti, NU SE POATE RAMANE ASA INSARCINATA in ce limba ar trebui sa o mai repet? Ceilalti vorbesc prostii si spun enormitati.

| danutzu96 a răspuns:

Si acel lichid poate contine spermatozoizi asa ca sa faca un test de sarcina mai bine.

| danutzu96 a răspuns (pentru danutzu96):

Stiu asta de pe alte forumuri, si altii au mai avut problema asta.

| BotezatuAndrei explică (pentru danutzu96):

Dar ei i-a venit ciclu :3 In dimineata aia straight face

| danutzu96 a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

Atunci cel mai probabil nu e vorba de o sarcina, dar ca sa nu existe dubii pune-o sa faca testul de sarcina.

| Masochistul12 a răspuns:

Nu exista nici o posibilitate!

| BotezatuAndrei explică (pentru Masochistul12):

Dar daca lichidul seminal a atins vaginul?

| BotezatuAndrei explică (pentru BotezatuAndrei):

Raspundeti va rooog

| Masochistul12 a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

Inainte de ciclu cu 5 zile chiar daca faci sex, posibilitatea sa ramana insarcinata e foarte mica, deci nu te ingrijora, nu se poate sa fi ramas gravida!

| BotezatuAndrei explică (pentru Masochistul12):

Noi nu am facut sex, au fost doar niste mangaieri. Si am avut putin lichid preejacu.lator sau seminal pe degete si am atinso la pasarica... Deci sansele sunt 0? big grin

| Masochistul12 a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

Da, e cam imposibil. Stai linistit, si cand te joci, joaca-te mai mult cu limba laughinge mai sigur laughing

| BotezatuAndrei explică (pentru Masochistul12):

Luna viitoare daca ii vine ciclu regulat cum trebuie, nici o sansa sa fie insarcinata, nu?

| Masochistul12 a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

Nici o sansa oricum laughing Stai linistit!

| Rodica25 a răspuns:

Categoric nu!

| BotezatuAndrei explică (pentru Rodica25):

Inca imi este teama, am de ce sa-mi mai fac grij sad? Sa faca un test de sarcina sau totul va fi bine?

| Rodica25 a răspuns (pentru BotezatuAndrei):

Poate face un test de sarcina ca sa fie toata lumea linistita, dar oricum nu este!