| bogdannn9696 a întrebat:

Buna seara, am foarte mare nevoie de sfaturile voastre.
Deci problema mea este in felul urmator: am intretjnut relatii sexuale cu prietena mea in data de 11 luna aceasta si astazi mi-a spus ca are ceva sangerari, ideea este ca contactul a fost protejat si plus de asta am scoso cu 2-3 secunde inainte de a ma termina dupa care am verificat si prezervativul de doua ori pentru posibilele spargeri si acesta nu era sart. Sunt destul de speriat cand mi-a spus de acele sangerari mai ales ca prezervativul nu a fost spart. Va rog mult sa imi dati ceva sfaturi despre ce as putea face in situatia asta

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil este vorba de inceperea menstruatiei. Nu exista o alta explicatie decat asa cum a spus si Jessica007, sangerarea sa fie de natura medicala. Sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Acele sangerari, nu coincid cu venirea ciclului menstrual? Sfatul meu este sa consulte un medic ginecolog pentru a vedea care sunt cauzele acelor sangerari de care voebesti.

| Jessica007 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci probleme, pentru ca nu este insarcinata daca de asta iti faci probleme, daca zici ca te-ai protejat. Poate i-a venit menstruatia, sau are unele probleme de sanatate si in cazul asta trebuie sa o consulte ginecologul.