| LonelyAngel95 a întrebat:

Buna seara... Am nevoie de ajutorul vostru! sad
M-am indragostit de doi ochi albastrii... si se pare ca ei nu-mi impartasesc sentimentele... ce sa fac?sad
De fapt... ar fi mai bine sa va spun toata situatia.
Eu merg la sala, unde de ceva timp vine si un baiat frumos foc... si se pare ca ma place. Cel putin asa lasa impresia, cu celelalte fete nu vorbeste aproape deloc, iar cu mine flirteaza din greu.
Nu e timid deloc, la cum arata... e cam ingamfat. In plus de asta are prietena de 3 ani de zile. dar nu inteleg de ce insista si se uita atat de dulce la mine... Mi-am intrebat prietenele si pe alte persoane care nu ne cunosc nici pe mine nici pe el si mi-au spus acelasi lucru. CA MA PLACE!
Dar... ma pierd in ochii lui...am avut sansa sa-l sarut si am evitat deoarece m-am gandit ca are o prietena. si nu mi-ar placea sa fiu in locul ei.
Ce mai pot eu intelege ca vrea de la mine?
El insista nu eu, repet!
sad

Răspuns Câştigător
| adryna a răspuns:

Salut.el are o relatie stabila si vrea doar sa filtreze caci s-a saturat mereu de aceeasi partenera.dar daca vei avea ceva cu el etunci cu siguranta vei fi doar o aventura si nu cred ca iti doresti aceasta.si vreau sa-ti spun ca te-ai indragostit de fizic si nu de sufletul lui. tuturor ni se intimpla la aceasta virsta adolescentina.el insista da poate fi adevarat dar tia acest fapt nu-ti deisplace deloc,ba chiar te incinta.dar fii putin mai realista, doar putin crezi ca sia parasi iubita pentru o aventura, nu vreau sa te ofensez vreau doar sati clarific situatia creata. daca cu adevarat il iubesti atunci ultimul cuvint si decizia iti apartine.dar gandeste-te ce viitor ar avea o astfel de relatie.ok sarutal si mai departe vei dori mai mult si mai mult si vei ajunge in asa momente de disperare certuri ci iubita sa.chiar asta iti doresti? el de la tine nu vrea nimic doar atentie cauta deoarece se simte frumos si unik.dar fii si tu mai ferma ne e unikul baiat frumos cu oki albastri te asigur.nu te imbata cu vorbele altora.fii tu cea care ia decizii.succes

8 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cit mai mult cu el sa afli daca are prietena.etc.Si atunci totul va veni de la sine vei vedea trebuie doar sa ai rabdare.
Succes!kiss
pa pa wave

| St3fU a răspuns:

Pai nu e clar? el arata bina, face sala e ingamfat.deci stie ca arata bine si fetele is dupa el.pe deasupra probabil ca mai si are o prietena la care chiar tine.==>cauta fete asa ca tine doar ca sa iasa cu ele sa le sarute sau sa faca sex.sa zicem.sa mai diversificebig grin dar oricum daca a stat cu ea 3 ani e clar ca o iubeste, si cu restul fetelor.le agata doar asa ca sa se distreze.sa'si alimenteze amorul propriulaughing lasa'l ca nu vad un viitor in relatia asta. Baftawinking

| NoChanceForUs a răspuns:

Il lasi in pace?

| Iulia_4983 a răspuns:

Incearcathinking
Poate iesi ceva frumos intre voi 2. Chit ca el are deja prietena de 3 ani de zile:o.
Ce-ti garanteaza ca peste exact 3 ani sau mai putin vei fi lasata pentru alta?[asta in caz ca o va lasa pe actuala desi.:-s ]
Gandeste-te bine.happy
Sunt atatia ochi frumosi in jurpuppy dog eyes.
Dar se pare ca tu nu poti/vrei/n-ai timp sa-i observirolling eyes

| Iulia_4983 a răspuns:

Orice sfaturi ti-am da toti, numai tu stii ce e mai bine pentru tine si ce vrei de fapthappy

| pisi1793 a răspuns:

Ti-am spus ce trebuie sa faciwinkingdar tu asculta pe cine vreiwinkingeu cred ca te cunosc mai bine

| LonelyAngel95 explică:

@ Iulia... asta esad
S-a intamplat, nu mai am ce face straight face

| alexandraalexandra a răspuns:

Crede-ma sunt in aceaiasi situatie ca si tine dar eu las ca timpul sa le rezolve pe toate desi mi-e foarte foarte greu