| Chimilica a întrebat:

Am o durere de burta urata. Astazi la 12 am mancat varza fiarta cu aripioare, si dup-amiaza niste macaroane. Inainte de a manca macaroanele aveam o durere de stomac urata...imi venea sa vomit am crezut ca daca beau ceai o sa imi treaca desi nu mi-a trecut. Am vomitat si acum tot ma doare mie maine trebuia sa imi vina menstruatia, mama spune ca de la asta e pentru ca mereu cand aveam menstruatie ma durea ovarul drept si vomitam de atat durere Funda+ vot mss anticipatsad

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fie un sindrom premenstrual mai violent. Incearca sa iei o pastila de Nospa si sa te hidratezi bine.

| madalina_7435 a răspuns:

Aha si intrebarea pentru noi care e?