| vasilis20 a întrebat:

Salut astazi am nevoie de ajutorul vostru!
ieri am vomitat tot din mine si la sfarsit cand nu mai aveam ce sa vomit am vomitat cred un pic de sange... seara mi-am dat seama ca am o fisura la stomac sau intestin si nu stiu daca chiar e o fisura
deoarece mai devreme am mancat mai multe si nu m-a durut sau patit nimic doar ca acum cand beau apa sau aer in stomac ma simt deparca iese din stomac sau intestin pls help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca aveai o fisura la stomac nu cred ca mai erai capabil sa stai si sa scrii la calculator. Oricum du te repede la spital sa te consulte un medic, nu mai pierde timpul pe net ca nu aici gasesti raspunsuri

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te la spital.Si de ce ai vomitat? Ai sarit calul in noaptea de revelion? Aici, prin sfaturi, nu te vindeci.