| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara!

Am o întrebare așa mai ciudată. De ce când un băiat face sex cu o fată, băiatul o prinde de fund? De exemplu fata se pune peste el orișicum cred că știți voi cum zic.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai obsesii, nu îți mai răspund, rezolvă-le în altă parte.

| Goete a răspuns:

Nu o prinde mereu de fund, depinde mult si de pozitia in care o fac, nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De excitat, cred. E excitant.

| xXxXRazviXxXx a răspuns:

Ți-a intrat dioxidul de carbon la cap. Mai deschide și tu geamul din când în când, sau mai bine, ieși afară. Sau nu, mai bine nu. Mi-e frică cum o să reacționezi când vei vedea prima fată.