| GuessForMe a întrebat:

am o situatie mai complicatã/delicatã, am intâlnit o fatã avem 17 amândoi, eu sunt mai mare ca ea cu cateva luni, ea ii foarte ciudatã (o sã explic mai in jos de ce ii ciudatã), copilãroasã, drãguta tare, ne-am plãcut amândoi când ne-am vãzut. Bun, acuma avem aproape o sãptãmânã impreunã, la prima intâlnire cu ea era seara, cand am ramas singuri imi vorbea de prezervative, dacã am, alea alea, mai in glumã mai in serios, tot bine, ne intalnim iar mã lasã sã ii pun mâna pe fund pe sânii mai putin, spune cã ii virginã, imi povestea cum un fost de al ei a intrebat-o dacã vrea sã facã cu ea si ea a refuzat si ãla se tot ruga de ea, man nu inteleg ce are fata asta in cap!
Ea spune cã nu imi dã p*** fãrã sã o intreb, apoi spune cã dacã sunt cuminte imi dã. Asta ii obsedatã? Ea spune cã nu a facut-o niciodatã dar numai despre asta vorbea, si cand ii pun mâna pe fund nici cã zice nimic incã ea imi lua mâinile si le pune la ea pe fund, ce ziceti, ii virgina, sau o mânâncã rau si nu stie cum sã cearã fãrã sã parã suspect, adicã fãrã ca eu sã cred cã ii c****!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Posibil ca vrea dar nu stie asta sigur

| GuessForMe explică (pentru RAY):

Exact la concluzia asta am ajuns si eu, thank my friend!

6 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Probabil te-a atras caracterul ei mai diferit. Dar ciudata schimbare zic eu. laughing As crede ca duce lipsa sau poate chiar vrea sa te testeze, sa vada daca esti dupa sex sau nu.

| GuessForMe explică (pentru IonuţR1995):

Ea tot timpul spune cã baieti is doar dupã sex, ceva nu bate bine la ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu vrea o relatie serioasa si tu pari un baiat destept

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Cam greu aici. Ori hormonu urla in ea, ori asa e ea mai directa.Eu zic sa o verifici in pat sa vezi daca e sau nu

| volumexd a răspuns:

Cred ca ii place sa se "joace" cu tine, cam asta le place fetelor, sa se joace cu mintea baietilor pana nici ele nu inteleg unde vor sa ajunga. laughing Sau poate vrea sa isi inceapa viata sexuala(in caz ca nu si-a inceput-o deja) si nu stie cum sa iti zica. Eu zic sa vorbesti deschis cu ea si sa o intrebi in fata ce vrea de fapt.