| danut222 a întrebat:

Buna seara, am o intrebare...
Cand incepem sa face-m dragoste dupa un timp i se strange ceva in vagiin... si nujj ce inseamna sau ce e si as vrea un raspuns dau funda la cel mai bun raspuns si bine explicat

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bănuiesc că tu simţi cum "te strânge" vaginul de penis laughing - adică, nişte contracţii ale muşchilor vaginali!

Peretele vaginal se contractă involuntar în momentul în care ea are orgasm ( iar tu simţi acele contracţii/pulsaţii )!

Deci, e o chestie BUNĂ : asta înseamnă că o satisfaci dpdv sexual happy

Toate cele bune.

10 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Ea se incordeaza sa te simti tu bine, sunt niste muschi acolo, asta simti tu ca se strange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce i se strânge? lol. Păi n-ai cum să știi din moment ce tu habar nu ai să scrii. facem* nu știu*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum te incordezi tu cand esti foarte excitat asa se incordeaza si ea. Intreab-o, dupa o partida, mai iubit-o lamureste-ma si pe mine ca nu stiu.happy Discutati, deschideti-va..pai.

| unknøwn a răspuns:

Se întâmplă.
Femeile adăpostesc multe chestii în vagin, troli, goblini,...
Tot ce prind.
E un fel de lagăr de concentrare vaginul ăsta...
Vezi că s-ar putea să aibă şi deşeuri toxice.
Dacă o bagi şi nu mai iese... ştii de ce.
Ţi-a mâncat-o. Unele vagine sunt carnivore.
Aşa că ai mare grijă că-s mai periculoase decât crezi!

Răspuns utilizator avertizat
| PsychologistT a răspuns:

Fii mai explicit. Altfel nu vei putea obtine un raspuns concret.

| HPPJATO a răspuns:

Sunt muschii care se incordeaza din cauza excitatiei.

| GeorgeTulcea a răspuns:

Hm... am mai auzit de chestia asta de la un prieten. tipa de care zici, probabil are o pasarica foarte stramta. sunt muschii pasaricii care se contracta in functie de pozitia ei

| denyy5796 a răspuns:

Sa mor daca am inteles ceva din intrebarea ta.