| olapli a întrebat:

Am așa o problemă.Toată vara am vorbit cu un băiat căruia îi plăcea de mine(el era peste hotare).Cînd a început anul universitar el s-a reîntorc acasă și că să vă fie clar,noi trăim in același cămin studențesc.Cât înca el în septembrie era peste hotare,un prieten mi-a declarat ca are simpatie fata de mine si ar vrea sa avem o relatie serioasa,eu nu am acceptat deoarece îl asteptam pe "el".Cînd s-a întors de peste hotare, a mai vorbit cu mine cîtva timp pe net apoi nu mai raspundea la mesaje si nici nu a explicat situatia. Într-o seară insa eu am fost la o petrecere si cind m-am intors inapoi la camin m-am dus la prietenul lui in camera si acolo era si el.L-am intrebat de ce asa si doar mi-a raspuns ca a fost ocupat.In seara aceea insa m-am sarutat cu prietenul lui si am ramas sa dorm la el(dragoste nu am facut). Dupa aia am mai comunicat cîteva zile si apoi si-a pierdut interesul.De ce se intimpla asa si care e vina mea?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu de fapt nu iubesti nici unul, nu sti ce vrei, sti doar sasi bati joc de baieti

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

De ce trebuie sa fie vina ta? E clar ca nu-l interesezi suficient pentru ceva serios sau a gasit pe altcineva. Mergi inainte pe drumul tau.