| AcerTech a întrebat:

Am o nelamurire! Am o prietena de 2 saptamani, stiu ca ma iubeste si tine la mine, dar de ce nu vrea sa facem public relatia.mai recent a trecut printr-o perioada grea si eu nu am stiut nimic, doar de la altii a trebuit sa aflu.de ce nu imi cere ajutor,de ce nu vorbeste cu mine cand are probleme, de ce oare unele fete sunt asa complicate, mentin ca ea are 17 ani si eu 25. M-am simtit complet nefolositor, imi doream mult sa fiu alaturi de ea, sa stie ca are pe cineva pe care se poate sprijinii.

Răspuns Câştigător
| Firetears a răspuns:

Poate ca ea nu a vrut sa te ingrijoreze. happy
Gandeste-te ca ea, trecand prin aceasta perioada grea, probabil ca a avut nevoie sa stea putin singura. Tu nu ar trebui sa te simti deloc vinovat in vreun fel, pentru ca fiind niste probleme personale ar trebui sa o intelegi si sa o faci si pe ea sa inteleaga faptul ca tu o poti ajuta in caz ca are nevoie de un anumit lucru sau doar... Pur si simplu sa planga pe umarul cuiva, tu vei fi mereu alaturi de ea sa plangi si sa razi impreuna cu ea. happy
Cat despre relatia voastra pe care ea nu vrea sa o faca publica... Las-o putin timp, sa te cunoasca mai bine, sa fie si sigura pe ea. happy Ai grija si ai incredere in ea chiar si atunci cand EA nu are!
Mai las-o putin sa se obisnuiasca cu tine, probabil ca de aceea nici nu ti-a spus de problemele ei.
Cand ea se va simti pregatita va spune singura faptul ca voi doi formati un cuplu! :*
Bafta si sa va tina mult! :* happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai 25 de ani si prostie cat are un pusti de 10 ani.

| AcerTech explică (pentru neutrino):

Vai vai..si tu inteligenta de gradinita....asta inseamna ca nu stii ce inseamna cu adevarat sa iubesti...

| neutrino a răspuns (pentru AcerTech):

Amice, esti si cretin daca sustii ca va iubiti dupa numai doua saptamani, dar ai si dreptate cand spui ca esti si nefolositor. Frumoasa iubire.

| Dadi27 a răspuns:

Heei.Sunt fata si o inteleg perfect de ce a decis asa...1.Nu te supara, dar daca sunteti de 2 saptamani nu te iubeste inca.Dar sigur te place mult, aproape sa te iubeasca.Si nu ti'a spus ca a avut probleme pentru ca i-a fost rusine pentru ca nu sunteti de mult timp impreuna si deja sa iti spuna toate probleme ei.Si cel mai important lucru nu te supara pe ea chiar daca o sa mai iti ascunda lucruri.Cum aflii du-te la ea si ofera-i un umar pe care sa planga. Ajut-o sa se descarce si demonstreaza-i ca poate avea incredere deplina in tinewinking.
Succes love struck

| AcerTech explică:

Ps:Ne cunoastem de mai mult de trei ani si pana la urma ne-am cuplat...plangand mi-a spus ca ma iubeste...