| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am o problema de natura sexuala. Mentionez de la inceput ca sunt virgin, la fel si prietena mea. Am incercat sa fac sex cu ea si fix inainte de a deschide prezervativul se vedea ca nu-si doreste cu adevarat asta. Din cauza stresului si a fricii de a nu o dezamagi mi-a murit penisul... Stricandu-se moodul si fiind si stresat + stres de la faptul ca mi-a murit am abandonat. Acum ea isi doreste sa o facem, dar am prins o temere, daca o sa imi moara? Daca nu o sa am o erectie de lunga durata? Mi se mai intampla sa ne frecam si sa-mi mai pierd erectia daca ne oprim sau se intampla ceva. Ce pot face?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De cate ori te masturbezi pe zi?

| yogurtismann a răspuns (pentru darrio2007):

O data la cateva zile o fac

| cepIm a răspuns:

Viagra fratioru, uitasi de puterile ei?

| EUeStEEu a răspuns (pentru cepIm):

Aha,aia se ia doar cu rețetă, din câte știu laughing
Poate mă înșel

| cepIm a răspuns (pentru EUeStEEu):

Te inseli.

| Kalibi1327 a răspuns:

Sunt fata, și nu cred ca ar trebui sa iti faci griji de asta, se mai întâmplă e omenesc pun pariu c aza o sa te înțeleagă, poate ca i este frica la majoritatea le este frica la început, prima data ca să îți fie bumine eu zic sa va excitati unu pe altul cât o fi de lung iar după ce credeți ca e momentul o faceți fără nici o frica important este ca ea sa fie relaxata, nu doare tare este cam ca o picătură și la unele fete nu curge sânge (asa a fost la mine) vorbiți deschis unu cu altul și spuneți-vă temerile o sa fie mult mai bine și ca să i mărești încrederea complimenteazo și tu pe ea. Succes

| neconectat99 a răspuns:

Jur ca am pățit-o? Controlează te, arata-i cum se face și las-o mai ușor cu laba(adună ți puterile si arde o) dar începe si tu mai ușor, mai un apucat de buca, etc, te descurci
Baftaa

| yogurtismann a răspuns:

Mda, nu functioneaza asa. nu se prea scoala nici atunci, din cauza stresului ca poate nu o fac sa termine