| 20CMrecords_3284 a întrebat:

am si eu o problema

cand sunt cu prietena mea si ne apropiem de actul sexual, imi pierd erectia(o iubesc si am incercat de vreo 2 ori pana acum, cu ea inca nu am reusit sa fac nimic). Prima data cand nu eram pregatit(nu aveam prezervativ la mine nu am avut nicio problema cu erectia), dar acum cand ma pregatesc sa pun prezervativul iese din erectie...este ceva psihologic. ce pot sa fac? in rest nu am nicio problema...probabil ca imi e teama sa nu o dezamagesc. ( nu am mai avut o relatie sexuala de 6-7 luni). si inca ceva: inainte sa "moara" imi curge o picatura de lichid. apoi poate sa faca orice ca imi intra putin in erectie si iar iese, cred ca sunt prea stresat pe chestia ca nu o sa o satisfac prima data. va rog help!:* sad

Răspuns Câştigător
| mihaMGB a răspuns:

Problema ta e de natura psihologicahappyEsti foarte stresat sa atingi perfectiunea in pat,iar asta iti afecteaza calitatea erectieihappyRenunta la emotii,nu ai de ce sa le ai! doar nu e un concurs televizatlaughing e o partida de amor cu iubita ta,deci ceva ce iti face placere,o actiune in timpul careia trebuie sa te simti comod,confortabil si satisfacuthappyFoarte bine ca ai discutat cu ea si i'ai spus motivul emotiilor tale, un lucru imbucurator este acela ca te poate intelegehappyFata te doreste,pe tine asa cum esti tu,nu juniorul in plina fortalaughingai timp sa-ti exerciti testosteronul asupra eihappy nu te mai concentra atat pe problema, toate vor veni de la sine, bucura'te de moment fara sa'l analizezi! baftabatting eyelashes

| NatureSelf a răspuns (pentru mihaMGB):

Oau ce experta esti in sex si dragoste.

| mihaMGB a răspuns (pentru NatureSelf):

Nu am sustinut cum ca asi fi vreo expertahappydar ma duce si pe mine pe'acolo capulaughingincat sa pot gandi o problema, un motiv al problemei si o solutie pentru a rezolva o problemahappy...desi aluzia ta se referea la altceva din cate imi dau eu seamahappydar ma voi face ca nu am observat/inteleshappy

| NatureSelf a răspuns (pentru mihaMGB):

Bine dar tu tot esti crimanala, pentru ca la ce bomba esti, tu faci victimeeeee!

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu ea si sa ii spui temerile tale. Facand asta o sa te relaxezi.
Sunt sigura ca daca te iubeste o sa te consoleze si o sa o duceti pana la capat.

Un sfat bun ar fi sa nu te mai gandesti la act in sine. Pune-ti in cap ''azi vreau doar sa avem parte de un preludiu lung si sa o vad pe ea multumita''.

Invata-te cu corpul ei iar restul vine de la sine!

| NatureSelf a răspuns:

Adica ai mai putin de 16 ani? habar nu ai despre sex? si peste 2 zile vii din nou pe TPU. spunand ajutati-ma sa ejaculat in mine, ce sa fac? este? fa-o protejat.Si nu vei avea nevoie.

| mihaMGB a răspuns (pentru NatureSelf):

Cred ca raspunsul tau era destinat altei intrebarilaughing))...e baiat cum sa se planga ca "s-a ejaculat in el"?rolling on the floormhaaiiii

| NatureSelf a răspuns (pentru mihaMGB):

Sau marog inversbig grin vine prietena lui si se plangebig grin

| NatureSelf a răspuns (pentru mihaMGB):

Super Bunaciune ce esti.

| NatureSelf a răspuns (pentru mihaMGB):

Pfui da bine arati.

| mihaMGB a răspuns (pentru NatureSelf):

Multumesc frumoshappy dar ai putea sa ii dai un sfat totusi copilului daca esti aicihappy

| NatureSelf a răspuns (pentru mihaMGB):

I dau, sa se fereasca de fete simpatice ca tine, fac victime. sti cum zic? la randomlaughing

| mihaMGB a răspuns (pentru NatureSelf):

laughingnu cred ca asta ar fi raspunsul care il ajutalaughing desi sunt sigura ca il apreciaza in egala masura cu aprecierile mele pentru complimenthappy

| Doctoru_7315 a răspuns:

Alcoolul si tigarile nu sunt bune pentru sex. Eventual putin vin rosu, putin. La tine e o problema psihologica, incearca sa te relaxezi. Ia legatura cu un psihosexolog cel mai bine.

| 20CMrecords_3284 explică:

Mai mentionez ca ultima data cand am incercat consumasem wisky, bere, vin si fumasem un pachet de tigari, eram si nedormit si obosit...dar in rest de ce oare?crying

| 20CMrecords_3284 explică:

Mda. i-am zis aseara k n-am my avut un act sexual de 6-7 luni si k prima data o sa fie naspa, dar a zis ca nu o intereseaza cum o sa fie. ea vrea doar sa fie. ca cica daca nu vreau sa facem sex cica nu o iubesc si vrea cat mai repede sa incepem...luni cred ca o sa se intample asta, ca vine pe la mine. sper sa nu mai am vreo retinere

| CapitanuSemafor a răspuns:

Poate esti gay