| felfalus a întrebat:

Am o relatie la distanta, ne vedem doar o data la doua saptamani.Ea nu vine decat in cazuri special,cand o trimite tatal ei pentru cele trebuincioase lui, adica ea nu prea da pe la mine.In 13 a fost ziua mea,a fost planuit sa vina in duminica. Intelegerea a cazut din urmatoarea cauza: parintii ei trebuiau sa mearga la o nunta sambata,iar ea cica trebuia sa aiba grija de casa.Ne-am certat foarte mult pe tema asta, din cauza nerespectarii promisiunii.In 1 februarie am fost la ea,si am iesit la un suc.Un prieten de familie a chemat-o la majoratul lui,fix de ziua mea, in 13 februarie.Am fost gelos,si am tot facut apropouri si in final,s-a dus la majorat spunand ca ai obligat-o parintii.Ea a fost abordata a doua zi, pe facebook de un baiat de la majorat.Au vorbit,iar eu le-am urmarit conversatia,punandu-i doua intrebari baiatului, iar ea a schimbat parola.Am intrat in discutie cu el de pe facebook-ul meu si am aflat ca iubita m-a mintit, chiar de ziua mea.Pana in ziua de azi nu mi-a dat parola,intreband-o in fiecare zi daca I-a mai scris acel baiat,ea negandu-mi.
Voi cum ati fi procedat in acest caz? vreau raspunsuri sincere,conteaza foarte mult pentru mine, va rog

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand cati ani aveti?

| Emilian65 a răspuns:

Daca as fi inlocul tau, as lasa-o si mi-as face o alta prietena ca sa nu ma minta.

| SkyPilot a răspuns:

Singurul lucru in neregula aici este ca te-a mintit. Dar nu inteleg cum anume te-a mintit. Niste amanunte, ceva?

| SkyPilot a răspuns (pentru SkyPilot):

Faptul ca a schimbat parola si nu ti-a mai dat-o arata ca are ceva de ascuns iar pentru acel ceva este dispusa sa puna in pericol relatia cu tine. In locul tau, mi-as gasi si eu cate ceva in afara acestei relatii iar daca acel ceva merge bine as renunta la fata asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă a răspuns:

Vârsta?

| LiviuBz93 a răspuns:

Daca tii la ea treci peste! oricine merita o a2a sansa. daca se repeta pune punct relatiei.