| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Acum ceva timp am fost cu un baiat de care m-am despartit din cauza lipsei lui de incredere. dupa o luna de cand ne-am despartit. s-a apropiat din nou de mine.in club cand ne vedeam statea numai cu mine.ma saruta si vorbeam destul de mult.acum 3 saptamana de ziua lui mi-a sp sa merg cu el in club.am fost de acord. dar din intamplare m-am intalnit cu varul meu care e cam strict cu minebig grin si nu am putut sta cu elsigh iar apoi am aflat ca incepuse sa stea cu alta fata nefiind impreuna doar se sarutau cand se vedeaulaughingsi din intamplare acum doua sambete am fost in club si a fost si fata cu care se presupune ca sta el.si a stat numai cu mine iar pe ea nici nu stiu daca macar a salutat-o.deci nu stiu ce sa mai credconfused Vreau sa ma impac cu el:X dar nu stiu ce vrea el. ce credeti?

Răspuns Câştigător
| alexa_4015 a răspuns:

Pai eu cred ca a vrut sa te faca geloasa.sa iti zic keva asemanator.si eu m-am desp de prietenul meu din cauza mea si s-a dat la prietena prietenei mele daca intelegihee heesi in fine neam kertat a trecut timpul si nea impacat iar acum abia daca o saluta. e misto sa vezi, adica el era cu mine ne-am intalnit cu tipa si a intrat in vb cu el ca ke mai face si din astea si el bine si atat ea a continuat el se uita la mine si pana la urma tipa a plecatrolling on the floore misto... fal si u gelos sau nu-i mai akkepta intalnirile pentru un timp daca vr sa se impace cu u va continua sa te caute as sti ca indiferenta doare si kateodata cel mai bun raspuns e timpul ...succes:**sa ma anunti ca ai facut, imi dai fundita?

2 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Mie sincer nu mi-ar convenii ca el sa se sarute ca o alta tipa.Eu sriu ce vrea el.Sa te aiba in pat.Atunci nu-mi explic ca ba sta cu tine ba pleaca.Cum ii permitzi asta. Daca ai fi cu el, dupa ce ai pov eu cred ca va fi cu tine o zi si cu altele 6.Nuj ce sa zic.Caracterul lui mi se pare irelevant.Mai bine gaseste-ti un baiat mai cuminte, sincer si dragut.

| Bubu a răspuns:

Si el vrea sa se impace cu u da n.are tupeu.ca e zodia taur ca minelaughing si asa sunt taurii.mai orgoliosi smugsmugsmug asteapta tot de la tine.