| BogdanGleznaFina a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorbig grin.As vrea sa imi dati si mie niste exemple de cadouri pentru o prietenabig grin. Vorbim cam de ceva timp pe mess si as vrea sa ma duc la ea in oras sa ma vad cu ea love struck.Suntem de cateva saptamani impreuna, ea mi-a cumparat un ursulet si un breloc cu o jumatate de inima, cealalta jumatate va fi la ea.Eu m-am gandit sa ii cumpar o cutie de bomboane si flori, dar as mai vrea ceva ca sa isi aminteasca de minebig grin. Ceva idei?big grin

4 răspunsuri:
| DaRaspund a răspuns:

Flori,parfumuri,bratari,lantisoare,cercei,o carte, plusuri, pernute personalizate cu poza ta!

| BogdanGleznaFina explică:

Alte idei?sad

| BogdanGleznaFina explică:

Alte idei aveti?sad