| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou putem lua din partea clasei dirigentelui de banchet? Nu ceva micut... ceva care sa-si aminteasca de noi nu o cutie de bomboane. Dau funda cui imi spune cat mai multe idei de cadouri pentru profesori si diriginte

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un ac de cravata de argint sau aurit, gravat. Ori un pix gravat, cu clasa voastra si promotia anului 2017.

| Daniel9988 a răspuns:

Fiind profesor, ce ii poate fi mai util decat un stilou? Un stilou din lemn natural sau marmura, placat cu aur, pe care sa il personalizati eventual cu o gravura pe penita, ar fi cadoul perfect! Uite niste propuneri:
http://www.poenari.ro/catalog

Acolo aveti si mai scumpe, si mai ieftine....de la 300 la 800 de lei.

| CristinaElena128 a răspuns (pentru Daniel9988):

E genul ala de profesor care scrie cu pixuri, si alea imprumutate ca nu le tine dupa el

| Daniel9988 a răspuns (pentru CristinaElena128):

Cu atat mai mult... Poate n-are bani de unul.

| HoneyHoo a răspuns:

Ii puteti face un fel de jurnal in care sa puneti poze cu intreaga clasa si fiecare in parte, si sa-i scrieti diferite mesaje de multumire. Cu siguranta ar insemna foarte mult pentru el.