| sponix2 a întrebat:

am si eu o intrebare. am facut dragoste cu prietena, neprotejat, din lipsa de material la timpul potrivit. iar eu am ejaculat de cateva ori, am sters obiectul in sine, si l-am introdus iar. se poate intampla ceva? adica am facut de mai multe ori dragoste. nu vreau sa ii dau pilula sau ceva de genul, este prea devreme. vreau doar sa stiu daca din atata lucru chiar poate ramane insarcinata, si care sunt sansele.

15 răspunsuri:
| johnyboy a răspuns:

Ba baieti ba...sunteti prosti tare voi in general.cum plmea ma dupa ce ai ejaculat si imediat s-o bagi la loc? sunt sigur ca la viata ta te-ai masturbat, buuun, dupa ce ai ejaculat si te-ai sters/spalat la 5-10 minute nu s-a mai scurs o picatura doua in chiloti? iti zic eu ca DA, ei picatura aia ai lasat-o in pasarica prietenei tale care acum ar putea fi gravida.BRAVOOO

| sponix2 explică (pentru johnyboy):

Eu stiu sigur ce am facut, dupa ce am scos penisul, l-am sters/spalat si m-am asigurat ca nu mai exista nici o picatura pe acolo. in fine, stiu ca nu va ramane gravida, multi raspundeti la intrebari aici si nici nu stiti ce este ala sex. in fine, nu cred ca ar dezvirgina cineva o fata cu prezervativ, mi se pare o jignire pentru o femeie sincer. ca si cand mai bine s-ar dezvirgina cu o banana in sine.

| johnyboy a răspuns (pentru sponix2):

Fratele meu...iti spun sigur ca stiu mai multe ca tine in ceea ce priveste sexul, dar asta este o alta problema. tine-ma la curent cu problema ta ca-s tare curios daca-i vine ciclu'.

| sponix2 explică (pentru johnyboy):

Nu are nici cel mai mic gest pana acum precum ca ar fi, ciclul trebuie sa ii vina zilele acestea, si sunt sigur ca va veni happy oricum, eram mai mult curios sa vad ce raspunsuri imi dati in legatura cu acele sanse

| johnyboy a răspuns (pentru sponix2):

Zilele astea? inseamna ca nu i-a venit nimic. sunt aici, astept...ca-s tare curios

| sponix2 explică (pentru johnyboy):

I-a venit happy de joi mai exact, e pe terminate acum

| johnyboy a răspuns (pentru sponix2):

Bravo ma...

| noi3 a răspuns:

Ca nu strica, 100 de euro un avort.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sansele sunt mari. Chiar daca nu ejaculai deloc tot erau sanse. Avand in vedere ca ai si ejaculat chiar daca ai sters sperma a ramas in uretra mai mult ca si sigur a mai ramas sperma. Cel mai bine pilula de a doua zi si dupa prezervtiv tot timpul.

Răspuns utilizator avertizat
| dru1darius a răspuns:

Imi plac oameni ca voi, te simti bine 5 minute si dupa aia bati din gura ca tu nu esti pregatit sa fi tatic, dar sa bagi *** in ea ai fost pregatit?

| denisa123456 a răspuns:

Depinde in unele cazuri da poate ramane, si chiar in timpul contactului sexual tu poti ejacula putin fara sa iti dai seama si poate ramane si asa insarcinata s-au intamplat cazuri, eu nu cred dar nu se stie niciodata.

| Rts123123 a răspuns:

Sa ia pilula ca altfel devii tatic...
Funda?:*

| loveroxy23 a răspuns:

Sanse sunt...dar si eu am facut mereu dragoste cu prietenul meu neprotejat( de mai multe ori ) si nu am ramas.

| thebestrider a răspuns:

Bafta la schimbat de scutece