| anonim_4396 a întrebat:

azi am facut pentru prima oare petting cu prietenul meu iar el s-a dezbracat, dar eu nu si s-a urcat pe mine si mi-a atins cu pensul zona inghinala, si cred a ejaculat pe pantaloni mei deoarece am vazut ca avea curs putin lichid, e posibil sa se intample ceva? sa raman insarcinata?`

Răspuns Câştigător
| Adiii23 a răspuns:

Daca erai imbracata nu.

10 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Daca te-a lasat insarcinata prin pantaloni...merita un loc in Cartea Recordurilor laughing

| sirD a răspuns (pentru Oana92):

Depinde cat de subtire o are, poate trece prin material laughing)) ca acul laughing))

| AlexandraCris a răspuns (pentru sirD):

rolling on the floor)

| sirD a răspuns (pentru AlexandraCris):

Funny eeehh?

| AlexandraCris a răspuns (pentru sirD):

Greşişi emoticonu' :-s

| sirD a răspuns (pentru AlexandraCris):

Si eu m-am bucurat ca-mi savureaza cineva gluma :p

| AlexandraCris a răspuns (pentru sirD):

Măcar eu, ăăă?
You're a genius tongue
Maybe big grin

| sirD a răspuns (pentru AlexandraCris):

happy

| roxkiss a răspuns:

Mmm nu. cel mai probabil ca nu.

| ana1115 a răspuns:

Multumesc!