| cutzu06 a întrebat:

am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva! acum o saptamana m-am jucat cu prietena mea putin da nu am avut nici o relatie sexuala pana atunci si atunci doar un pic mi-am bagat penisul si l'am scos si nu am ejaculat in ea si nici pe ea. si problema e ca nu i-a venit menstruatia inca si a intarziat deja cam 5 zile. data trecuta i-a venit in 23 septembrie si ii s-a terminat in 29 iar in octombrie nu i-a venit deloc. exista posibilitatea de vreo sarcina? sad va rog frumos sa'mi raspundeti! MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Nu are de unde sarcina, daca ea nu a mai avut nici un act sexual saua a vut dar de mult e normal, organele ei genitale sufera niste mici modificari, ea trece la viata sexuala activa... am obs ca maj fetelor patesc asta la inceperea vietii sexuale si toate se sperie, degeaba desigur... deci nu e nici o sarcina, stai linistit.:-) Funda plzz?

| cutzu06 explică (pentru Jony123):

Multumesc mult de raspuns! si as mai avea o intrebare daca imi puteti raspunde si la asta! are si niste scurgeri de vreo 2 zile albe de la ce-ar putea fi? nu-s urat mirositoare si nici inchise la culoare! multumesc!

| Elena211 a răspuns (pentru cutzu06):

Scurgerile pot aparea si de la o ciuperca si de la o raceala la ovare, cauzele sunt multiple, sa dea fuguta pana la un ginecolog.

11 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Bai nu-l mai speriati degeaba nu vedeti ca sta pe ghimpi sa vada daca Doamne fereste e tata sau nu? Mai bine sa scape pentru moment ca dupa aia o sa poarte si durex si love plus dupa el.

| neutrino a răspuns:

Poate fi un pic de sarcina, dar tot 9 luni dureaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are sifils, probabil sa regulat cu altul, iar tu o sa cazi de prost (daca ramane gravida).
E posibil sa fi luat si tu bacteria asa ca la doctor, ai grija unele fete sunt .....umbala cu altii si prostii cad in belele.

| cutzu06 explică (pentru anonim_4396):

Mss de raspuns da nu e cazul la noi... suntem impreuna de 2 ani si nu a facut nimic cu altu. si asta iti spun sigur! salut!

| anonim_4396 a răspuns (pentru cutzu06):

Niciodata sa nu spui niciodata.

| adyi370 a răspuns:

Nu daca nu ajacula acolo nu are cum ia apara de text si acolo o sa vezi daca dau sau nu

| robi54 a răspuns:

Nu pentru a face o sarcina trebuie ca spermatozoizii (penisului) sa se intalneasca cu ovulele (celei care iai bagat-o)

| Elena211 a răspuns:

Din moment ce nu ai ejaculat nu ar avea cum sa ramana insarcinata acum depinde daca tu inainte te-ai masturbat si ai ejaculat, poate pur si simplu are ea dereglari menstruale cel mai bine e sa mearga la un ginecolog si sa isi faca un test de sarcina pentru linistea voastra.

| crystinuca a răspuns:

Depinde mie mi-a intarziat chiar si o saptamana dar mai usor e sa o pui sa cumpere un test de sarcina