| Anton1242467 a întrebat:

Salut, am o intrebare mai jenanta, eu cu prietena mea ne am "jucat" am pus penisul pe "pasarica" ei pentru 1 minut doar, nu m-am fracat sau ceva. Are cum sa aiba sarcina? I-a intarziat mentruatia 4 zile. Are cum sa iasa lichid din penis asa pur si simplu? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Dacă ar fi sa ramanem de la o simpla atingere, oare ce ar mai fi. Nu e lampă magică, o atingi și gata, rămâi însărcinată. Pentru început, ar trebui amandoi sa fiti responsabili și informați chiar dacă va jucati și dacă vreți, pe viitor, sa treceti la lucruri mai serioase.
Este imposibilă o sarcina in situația data. Spune-i prietenei tale sa se documenteze și despre menstruatie. Menstruatia întârzie din N motive, de la stres, oboseala, dereglări hormonale, pana la alimentație.
Nu înțeleg de ce toată lumea când ii întârzie, crede imediat ca este vorba de o sarcina, total gresit.

| Anton1242467 explică (pentru AnemonaP):

Inca ceva. dar nu are cum iesi ceva din penis fara sa fie frecat nu? Multumesc frumos.

| AnemonaP a răspuns (pentru Anton1242467):

Ai pus penisul pe. Nu in interior. Puteai și sa îți dai drumul, atât timp cât nu erau șanse sa se prelingă in interior. Stai liniștit. Dar oricum, protecție și iar protecție.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu poate sa fie gravida.

| Werrich a răspuns:

Din "joaca" se intampla prostii! Nu va mai "jucati" fara protectie!