| Alin932010 a întrebat:

Buna seara...am si eu o mica dilema vreau sa stau cu o fata si nu stiu cum sa procedez ea este mai experimentata ca mine adica vreau sa zic ca nu mai este virgina si nu stiu cum sa ma comport si ce sa fac...asa ca va rog frumos ajutati-ma!big grin

Răspuns Câştigător
| GeorgeAndrei123456 a răspuns:

U esti virgin? Poi nu e chiar asa greu. Trebe doar sa ajungi in punctu de a te baga cu ea in seama. ( vorbesti pe fb/mess cu ea ) trebuie sa pari un tip haios, experimentat si in acelasi timp unu serios. Apoi cand sti ca esti pregatit nu trebuie sa eziti sa o scoti la cafea/suc sau daca locuiti unu langa altu la o tigare. Dar sa nu faci greseala sa treci pe langa ea si nu o saluti sau chiar sa o opresti pe strada sa o mai intrebi 1/2big grin

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Daca nu mai este virgina, nu inseamna ca este experimentata (asa cum spune smeu), inseamna ca a facut primul pas inaintea ta!
Nu stie mai multe ca tine, asa ca te poti comporta normal!
Cand te vezi uita de chestiile astea si imagineaza-ti ca este ca si tine ( fara experienta)! imagineaza-ti ca este o fata din atatea!

| SmEu a răspuns:

Frate daca o fata nu mai este virgina asta nu ins ca detine o mare experienta! Si chiar daca ea poate se da cu experienta crede-ma ca multe fac asa si daca le cunosti cu adevarat iti dai seama de fapt ca nu-s deloc asa(aici vorbind la general nu doar despre sex).Mai bine sa fi tu insuti pentru ca e nasol sa joci teatru si sa nu fi tu cu adevarat si sti dc? pentru ca niciodata nu te vei simti in largul tau! Si daca te va accepta asa cum esti u inseama ca te merita daca nu, ins ca nu te merita.si nu dramatiza niciodata pentru pierderea unei fete... "are balta peste" si orice isi are perechea chiar daca o gaseste mai repede sau mai greu! sper ca ti-am fost de folos! fi barbat frate arata-i ca esti baiatu potrivit!

| Alin932010 explică:

Multumesc de raspunsuri....eu deja am vorbit cu ea sa fim impreuna am trecut de pasul asta si a zis ca avem nevoie de timp pentru astasi de asta nu mai stiu ce sa cred!