| sebastian_5386 a întrebat:

Cum este prima data?
Ma va tine foarte putin?
Cum sa procedez?
Dupa primul numar mai astept putin?
Va rog ajutati-ma sunt intr-o mare dilema, prietena mea nu mai e virgina de 2 ani. Eu sunt! In seara aceasta mi-am luat inima in dinti si i-am zis ca sunt inca virgin. Sunt de 2 saptamani cu ea. Mentionez ca vreau o relatie serioasa cu ea(munkiim in acelasi domeniu. Am 19 ani.
Raspunde te rog si la intrebarea mea

2 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Bunatongue
e putin devreme... 2 saptamanihee hee
in fn.
esti baiat mare, ea numai e fata mare...

f bine ca i'ai zis
daca tine la tine, va avea rabdare si te va invata.
dupa primul numar da.mai asteapta...stai cu ea in pat.in brate.sopteste'i ceva frumos.
trebuie sa stai putin pentru a se acumula sperma din nou.
cel putin asa stiu eu.
acum na.nu stiu cat te va tine.
poate primul numar va dura putin.
da la al doilea o sa te tsina mai mult
multa bafta:*
pup
a.era sa uit.
prima data e superb.chiar daca la mine a fost putina durere(dar a avut grija iubi)
ai grija doar sa fie o atmosfera buna.preludiul...nu sari pe ea din prima
:*
si faraaa emotii prea mari

| tina28 a răspuns:

Cu o fata care are experenta ...de cel putin 2 ani si sa te culci cu ea dupa 2 saptamani surprise in fine lasate p mana ei stie ea ce are de facut. in cazul tau te va tin cam putin adica un singur numar ...nu cred ca vei mai putea pentru ca esti ink virgin si ai totusi 19 ani, oricum bafta