| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara am si eu o nelamurire acum 5 zile mi-am inceput viata sexuala cu un baiat dar am facut cu prezervativ credeti ca ar fi vreo sansa sa raman insarcinta va pup si astept parerile voastre

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Asa cum stii, nu exista nici o metoda contraceptiva 100% sigura. Asadar, chiar daca prezervativul nu s-a rupt, exista un risc foarte mic de cam 2 la mie.

| catthshshshs a răspuns:

Atunci cand folosesti prezervativ si il folosesti si corect, nu ai cum.

| marla a răspuns:

Daca ai dubii, draga. du-te la un ginecolog. bafta

| Mihaic93 a răspuns:

Da, exista, numai daca s-a rupt prezervativul.

| Bii26 a răspuns:

Bună
Dacă ai făcut cu prezervativ nu ai de ce să-ţi faci griji.
Pa, pa

| roxpau a răspuns:

Atat timp cat nu sa spar prezervativul nu ai cum sa ramani insarcinata

| otherwise a răspuns:

Nu sunt sanse atata timp cat prezervativul nu s-a rupthappy Succes! Si nu uitati sa va protejati cand mai faceti.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Daca l-ati folosit ca lumea, nu vad de ce te stresezi acum.

| darkangel_7824 a răspuns:

Daca prezervativul a ramas intreg nu ai cum sa ramii...

| GeorgeRadu a răspuns:

Isi mai are rostu' intrebarea asta?
Daca ai facut cu prezervativ de ce mai intrebi?

| Monik_6267 a răspuns:

Daca ati folosit prezervativul corect nu inteleg de ce iti faci griji, nu ai cum sa ramai insarcinata.

| ed23tm a răspuns:

Trebuie sa fie etans prezervativul sa nu intre sperma.

| lorredanna a răspuns:

0 sanse.

| Mirela_5153 a răspuns:

Nubig grin